МоваЯзык

/ Психологія

Вчені знайшли справжню причину депресії

Чинників, здатних довести до депресії, сила-силенна. А ось фізіологічні процеси, на тлі яких хвороба тільки посилюється і досягає рівня великого депресивного розладу (ВДР), до сих пір змушує вчених поламати голови.

Нещодавно в результаті досліджень вчені прийшли до висновку, що вся справа в низькому рівні аргініну в організмі пацієнтів, передає Medscape. Через дефіцит речовини погіршується вироблення оксиду азоту, що призводить до порушення всіх життєво важливих процесів в організмі і поглиблення симптомів.

Так, фінські дослідники вивчили рівні сироватки трьох амінокислот (аргініну, цитруллина і орнитина) у пацієнтів з БДР. І виявили, що саме дефіцит аргініну відрізняє пацієнтів з депресією від здорових учасників дослідження.

Незабаром вчені мають намір простежити, наскільки штучне введення речовини сприятиме лікуванню і відновленню пацієнтів. Тому поки не рекомендують клініцистам робити упор на препарати аргініну в лікуванні великого депресивного розладу.

Разом з тим вчені вже з упевненістю говорять про те, що низькі рівні аргініну пов'язані з підвищенням ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Тому пацієнтам з хронічною депресією слід допомогти мінімізувати інші ризики, пов'язані з хворобами цієї сиситеми.

Як повідомляв раніше "МедОбоз", вчені пояснили, чому жінки частіше страждають від депресій.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини