Вчені знайшли справжню причину депресії

19,9 т.
Вчені знайшли справжню причину депресії

Чинників, здатних довести до депресії, сила-силенна. А ось фізіологічні процеси, на тлі яких хвороба тільки посилюється і досягає рівня великого депресивного розладу (ВДР), до сих пір змушує вчених поламати голови.

Нещодавно в результаті досліджень вчені прийшли до висновку, що вся справа в низькому рівні аргініну в організмі пацієнтів, передає Medscape. Через дефіцит речовини погіршується вироблення оксиду азоту, що призводить до порушення всіх життєво важливих процесів в організмі і поглиблення симптомів.

Так, фінські дослідники вивчили рівні сироватки трьох амінокислот (аргініну, цитруллина і орнитина) у пацієнтів з БДР. І виявили, що саме дефіцит аргініну відрізняє пацієнтів з депресією від здорових учасників дослідження.

Відео дня

Незабаром вчені мають намір простежити, наскільки штучне введення речовини сприятиме лікуванню і відновленню пацієнтів. Тому поки не рекомендують клініцистам робити упор на препарати аргініну в лікуванні великого депресивного розладу.

Разом з тим вчені вже з упевненістю говорять про те, що низькі рівні аргініну пов'язані з підвищенням ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Тому пацієнтам з хронічною депресією слід допомогти мінімізувати інші ризики, пов'язані з хворобами цієї сиситеми.

Як повідомляв раніше "МедОбоз", вчені пояснили, чому жінки частіше страждають від депресій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки