Виявлено справжню причину синдрому хронічної втоми

18,3 т.
Виявлено справжню причину синдрому хронічної втоми

Синдром хронічної втоми сьогодні не рідкість. Психологи кажуть, що ця хвороба турбує приблизно кожного четвертого пацієнта.

Раніше вважалося, що він розвивається на тлі порушень в роботі імунітету. Однак в результаті досліджень нідерландських вчених з'ясувалося, що насправді його провокує нестача йоду або збої в щитовидній залозі, пише Frontiers in Endocrinology.

Зокрема було встановлено, що склад крові пацієнтів з синдромом хронічної втоми і хворих з нестачею гормонів щитовидної залози дуже схожий.

Тобто, можливо, що першим засобом в боротьбі з синдромом стане прийом йодовмісних харчових добавок і гормону ТЗ.

Відео дня

Раніше вчені вже доводили, що при синдромі хронічної втоми нервова система "зависає" в режимі "надзвичайного стану", від чого в організмі починаються збої на інших рівнях.

До таких належать запальні процеси, порушення зору, захворювання опорно-рухового апарату і т.д. Тому так важливо навчитися боротися з їх першопричиною.

Раніше "МедОбоз" повідомляв, як запобігти синдром хронічної втоми.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки