Коронавірус кардинально змінив перебіг: несподівана інформація

Коронавірус кардинально змінив перебіг: несподівана інформація

Коронавірус COVID-2019 різко загальмував поширення в Китаї. За день тут зафіксували тільки 327 нових заражень.

Померли за добу 44 людини, але майже половина загальної кількості інфікованих – 36 117 осіб – одужала. У лікарнях станом на ранок 28 лютого залишаються 39 919 пацієнтів. Останні дані підтверджує карта поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса.

Всього у світі, згідно зі статистикою на ранок 28 лютого, заражені 83 342 особи. Одужали вже 36 498. Загальна кількість загиблих – 2 858.

Відео дня
Коронавірус кардинально змінив перебіг

Перший випадок коронавірусу був зафіксований в Литві. Пацієнта ізолювали в лікарні в Шяуляї. Інфекцію він підхопив у італійській Вероні.

Про перше виявлення коронавірусу заявили в Білорусі.

Також перший випадок зараження коронавірусів зареєстрований в Азербайджані. Інфікований громадянин Росії.

У Південній Кореї кількість заражених вже перевищила 2 тисячі, 13 загиблих. В Італії від COVID-2019 померли 17 осіб, занедужали понад 650. У Франції чисельність хворих збільшилася до 38. У Іспанії інфіковані 23 людини.

Кількість загиблих в Ірані зросла до 26. Це найбільше смертей від вірусу за межами Китаю. Недугу, зокрема, підтвердили у віцепрезидентки Ірану Масумех Ебтекар. В Австралії тим часом зафіксовано 23 випадки зараження COVID-2019.

У італійців або осіб, які нещодавно відвідали Італію, виявили коронавірус в Алжирі, Хорватії, Ізраїлі, Іспанії та Швейцарії. Влада Швеції підтвердила 5 випадків захворювання. Бразилія заявила про першу в Латинській Америці інфекцію, і COVID-2019 було вперше виявлено в Пакистані, Норвегії, Данії, Греції, Естонії та Румунії.

Зараження коронавірусом зафіксовано і в Північній Ірландії. Під ударом опинилися Німеччина, Японія, США та Саудівська Аравія.

Також перший випадок інфікування новим китайським коронавірусом, який спричинює смертельну пневмонію, підтвердили в Нігерії.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що епідемія COVID-2019 вже пройшла свій пік, про що свідчить скорочення кількості нових випадків зараження.

  • Експерти заявили, що найнебезпечнішим був період з 23 січня до 2 лютого.

  • Також у ВООЗ запевнили: незважаючи на те, що коронавірус має потенціал пандемії, на поточному етапі неконтрольованого глобального поширення хвороби немає.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки