Коронавірус прорвався до Білорусі й наблизився до України

Коронавірус прорвався до Білорусі й наблизився до України

У Білорусі, яка межує з Україною, зафіксували перший випадок зараження новим смертельним коронавірусом із Китаю COVID-2019.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я країни. Вірус виявили у студента одного з білоруських ВНЗ, громадянина Ірану, який прибув з Баку 22 лютого.

Як стало відомо, його й людей, які з ним спілкувалися, помістили в закриті бокси Мінської інфекційної лікарні.

У МОЗ повідомили, що в Мінську Білоруський Національний технічний університет перевели на режим індивідуального навчання через виявлення першого зараженого смертельним коронавірусом COVID-19.

Відео дня

Додамо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко не бачить необхідності закривати кордони через появу коронавірусу в країні, відзначивши, що "це пусте", передає "Белта".

Відзначимо, що через повідомлення про появу коронавірусі в Білорусі в деяких аптеках Мінська вже з'явилися оголошення, що в продажу немає медичних масок для обличчя.

Коронавірус прорвався до Білорусі й наблизився до України

28 лютого з'явилась інформація, що в Польщі нібито зафіксували перший в країні випадок інфікування COVID-2019. Втім, Міністерство охорони здоров'я Польщі в Twitter спростувало інформацію про те, що йдеться саме про новий вид вірусу.

Також раніше пацієнта з підозрою на коронавірус COVID-2019 госпіталізували в Університетську лікарню в Кракові.

У Білорусі зафіксували перший випадок коронавірусу

Як повідомляв OBOZREVATEL, всього у світі, згідно зі статистикою на ранок 28 лютого, заражені 83 342 особи. Одужали вже 36 498. Загальна кількість загиблих – 2 858.

Тим часом у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що епідемія COVID-2019 вже пройшла свій пік, про що свідчить скорочення кількості нових випадків зараження.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки