У Польщі зафіксували перший випадок коронавируса: МОЗ спростовує

У Польщі зафіксували перший випадок коронавируса: МОЗ спростовує

У Польщі нібито зафіксували перший в країні випадок інфікування смертельним коронавірусом COVID-2019.

Заражену жінку виявили в місті Лодзь, пише Express Ilustrowany.

Відомо, що 25-річна полька провела місяць в Таїланді і після повернулася до Польщі. 22 лютого біля неї проявилися симптоми. Повідомляється, що перше тестування на коронавірус дало позитивний результат. Після додаткового обстеження її помістять в карантин.

Епідемія коронавірусу
Відео дня

При цьому Міністерство охорони Польши здоров'я в Twitter спростувало інформацію про те, що пацієнт інфікований коронавірусом.

Нагадаємо, раніше пацієнта з підозрою на коронавірус COVID-2019 госпіталізували в Університетську лікарню в Кракові.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Чернівцях госпіталізували жінку з підозрою на коронавірус.

Також в Чернівцях в лікарню доставили чоловіка з діагнозом пневмонія, який повернувся з Італії і міг контактувати із зараженими на смертельний коронавірус COVID-2019.

Раніше в Китаї повідомили, що один заражений смертельним коронавірусів COVID-2019 може інфікувати в середньому від двох до трьох осіб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки