Коронавірус у Китаї вбив уже понад 1500 осіб: влада вжила кардинальних заходів

27,2 т.
Коронавірус у Китаї вбив уже понад 1500 осіб: влада вжила кардинальних заходів

Внаслідок спалаху нового типу коронавірусу COVID-19 у Китаї померли вже 1523 людини. Тільки протягом останньої доби кількість жертв збільшилася на 143. У столиці провінції Хубей введені жорсткі обмеження.

За даними Державного комітету з питань охорони здоров'я, у країні заражені 66 492 пацієнти (11 053 – у важкому стані), 8096 – вилікувалися й виписані з медустанов, повідомляє "РИА Новости".

Коронавірус у Китаї вбив уже понад 1500 осіб

Зараз понад 169 тисяч осіб, які тісно контактували з інфікованими, перебувають під наглядом.

Відео дня

Протягом останньої доби виявлено 2641 новий випадок захворювання. З лікарень виписані 1373 людини. Кількість пацієнтів у важкому стані зросла на 849.

Водночас влада столиці провінції Хубей – міста Ухань, епіцентру поширення – вжила кардинальних заходів. Жителям мегаполіса заборонено покидати мікрорайони, у яких вони живуть.

Так, у кожному мікрорайоні залишиться тільки один відкритий вихід. У тих, хто виходить з дому і входить в нього, будуть міряти температуру. Доступ на територію житлових комплексів і покидання їхніх меж без поважної причини заборонений.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Кількість жертв коронавірусу на ранок 14 лютого становила 1483 людини, заражених – 64 627 осіб.

  • Хвороба також почала вбивати китайських лікарів: шестеро померли, 1716 – заразилися. Це трапилося через нестачу масок і відповідного спорядження.

  • Українці, які не можуть покинути Ухань, почали впадати в істерику. Українська влада запевнили, що всіх охочих евакуюють з міста 18 лютого.

  • Тим часом китайським лікарям вдалося знайти ефективний спосіб лікування пацієнтів за допомогою переливання плазми від осіб, що вилікувалися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки