Коронавірус знову наростив темпи: з'явилися моторошні дані

Коронавірус знову наростив темпи: з'явилися моторошні дані

Коронавірус COVID-2019 знову наростив темпи поширення по всьому світу. При цьому за день, 28 лютого, тільки в Китаї зафіксували 430 нових випадків інфікування.

Причому 423 випадки з них зафіксували в провінції Хубей. Про це свідчать дані онлайн-карти поширення захворювання Дослідницького центру системних наук та інженерії Університету Джонса Хопкінса у США.

Померли за добу 47 осіб. При цьому 2 885 хворих змогли вилікувати. У лікарнях зараз залишаються 42 776 осіб.

Коронавірус
Відео дня

Згідно зі статистикою на ранок 29 лютого, всього в світі коронавірус підтвердили у 85 181 людини. Одужали вже 39 485. Від початку спалаху вірусу загинули всього 2920 осіб.

У Кореї за день додалося 909 випадків зараження, це вдвічі більше, ніж у Китаї. Зараз там виявлено 2931 випадок захворювання, 16 осіб померло, з них троє – за останню добу.

Карта поширення коронавірусу

В Італії, де розбушувався коронавірус, зареєстрували вже 888 хворих і 21 померлого. У п'ятницю там захворіли ще 238 осіб, померли четверо. В Ірані заразилися 388 осіб, 143 з них за останню добу. Там померли вже 34 людини.

Як писав OBOZREVATEL раніше:

  • Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила оцінку ризику коронавірусу до "дуже високого" на глобальному рівні.

  • У світі розробляється більше 20 вакцин від нового коронавірусу, які можуть бути представлені вже найближчим часом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки