Препарат "Плаквеніл": що відомо про єдині ліки від коронавірусу

30,1 т.
Препарат 'Плаквеніл': що відомо про єдині ліки від коронавірусу

Після схвалення Міністерством охорони здоров'я коронавірус в Україні лікуватимуть препаратом "Плаквеніл".

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Основний інгредієнт препарату – гідроксихлорохіну сульфат.

Препарат ''Плаквеніл'': що відомо про єдині ліки від коронавірусу

"Плаквеніл" застосовується для профілактики і терапії гострих нападів малярії, а також лікування ревматоїдних і ювенільних ревматоїдних aртрітів, системного та дискоїдного червоного вовчака.

Відео дня

Препарат не застосовується, якщо пацієнт страждає на ретинопатію, спадкову непереносимість лактози. Його неприпустимо використовувати в терапії вагітних, годуючих та дітей, яким не виповнилося 6 років з масою тіла менше 31 кг.

З особливою обережністю "Плаквеніл" використовують в терапії хворих, які страждають порушенням зору, гематологічними захворюваннями, важкими неврологічними зaхворюваннями, психозами, пізньою шкірною порфірією, нирковою недостатністю, дефіцитом глюкозо-6-фосфaтдегідрогенази, шлунково-кишковими патологіями, підвищеною чутливістю до хініну.

Як повідомляв OBOZREVATEL, міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що "Плаквеніл" – це єдиний препарат, в якому є речовина, яка безпосередньо впливає на лікування коронавірусу.

Найближчим часом Україна отримає партію препарату, якої вистачить для 20 тисяч осіб.

Раніше у Франції заявили, що протималярійний препарат гідроксихлорохін (одним з торгових назв якого є "Плаквеніл") нібито може позбавити коронавірус здатності заражати людей за 6 днів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки