Скалецька дала поради українцям, як не захворіти коронавірусом

Скалецька дала поради українцям, як не захворіти коронавірусом

Потрібно обов'язково дотримуватися правил гігієни і за можливості уникати масового скупчення людей, щоб мінімізувати ризики захворіти коронавірусом.

Такі поради українцям дала міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька в інтерв'ю OBOZREVATEL.

"Бажано мити руки, користуватися засобами дезінфекції. Промивати обличчя, очі. Також уникати масових заходів, не контактувати з людьми, які хворіють на ГРВІ чи грип. Або дотримуватися дистанції, десь 1-1,5 метра від таких осіб. Цього вистачить", – сказала Скалецька.

Скалецька дала поради українцям, як не захворіти коронавірусом
Відео дня

Вона зазначила, що потрібно правильно користуватися масками і періодично міняти їх, а також не лінуватися звертатися до сімейного лікаря навіть у разі появи кашлю.

"Також добре харчуватися, вести здоровий спосіб життя, висипатися й намагатися стежити за своїм імунітетом. Бажано також за можливості утриматися від подорожей до країн, де вже зафіксовано зараження", – додала вона.

Напередодні МОЗ спростувало OBOZREVATEL чутки про коронавірус в Україні, які з'явилися в мережі 27 лютого.

Також нещодавно в РНБО розповіли, хто з українців у групі ризику. Виявилося, що в першу чергу до хвороби схильні люди старшого віку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки