У Франції придумали ще один метод боротьби з коронавірусом

У Франції придумали ще один метод боротьби з коронавірусом

У Франції, де зареєстрували вже понад 50 заражених коронавірусом COVID-2019, порекомендували не потискати один одному руки під час зустрічі, поки захворювання поширюється в країні.

Міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран закликав громадян допомогти зупинити поширення вірусу, дотримуючись елементарних правил безпеки, пише видання Reuters.

Коронавірус у Франції

"Вірус бушує на нашій території. Раджу громадянам на час утриматися від рукостискань", – сказав міністр на щоденному брифінгу про спалах коронавірусу.

Відео дня

Крім того, в Міністерстві оборони Франції повідомили про декілька підтверджених випадків інфікування на військовій базі Крей на північ від Парижа. Число заражених коронавірусом в країні зросла з 19 до 57 осіб.

Як писав OBOZREVATEL раніше:

  • Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила оцінку ризику коронавірусу до "дуже високого" на глобальному рівні.

  • У світі розробляється більше 20 вакцин від нового коронавірусу, які можуть бути представлені вже найближчим часом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки