МоваЯзык

/ Нетрадиційна медицина

Названо напій, який врятує кістки від переломів

Дослідники з Австралії назвали напій, який допоможе зробити кістки літніх людей міцнішими.

Вчені вважають, що три чашки чаю в день знижують ризик переломів на 30%, - передає Medikforum.ru.

Дослідження показує, що у любителів цього напою міцніші кістки, що знижує ризик хворобливих переломів, включаючи і небезпечні травми стегон. Всього три чашки чаю в день знижують ризик переломів на 30%. Австралійські дослідники пропонують додати чай у список дієтичних засобів профілактики переломів через його сильний ефект.

Автори дослідження спостерігали за здоров'ям майже 1 200 літніх жінок протягом 10 років. Добровольці із середнім віком 80 років на момент початку дослідження регулярно розповідали про своє харчування. І особливу увагу вчених привертала кількість вживання чаю. За весь 10-річний період жінки перенесли 288 переломів, включаючи 128 переломів шийки стегна.

Фото: Medikforum.ru

Однак ті, хто випивав не менше трьох чашок чаю в день, майже на третину рідше ламали кістки за цей період у порівнянні з тими, хто пив чай ??рідко, або взагалі його ніколи не вживав. Що важливо, результати дослідження зберігалися при інших факторах ризику переломів кісток, включаючи куріння і відсутність фізичних навантажень, які також ретельно враховувалися.

Вчені вважають, що рослинні речовини флавоноїди, що містяться в чаї, зміцнюють кістки за рахунок прискорення росту нових клітин, що уповільнює процес ерозії вже існуючих.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше медики назвали найкорисніший вітамін, що руйнує кістки.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини