Розвивають рак і вбивають серце: Супрун розкрила небезпеку електронних сигарет

24,0 т.
Розвивають рак і вбивають серце: Супрун розкрила небезпеку електронних сигарет

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун порадила українцям, які хочуть кинути палити, відмовитися в тому числі і від використання електронних сигарет.

"Вчені кажуть, що дим електронної сигарети може бути канцерогеном і збільшує ризики захворювань серця, раку легенів, може привести до запалення легенів і збільшує ризики розвитку хронічного обструктивного захворювання легень", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

При цьому Супрун зазначила, що однозначної відповіді про шкоду електронних сигарет вчені не дали і досі тривають дослідження щодо їх впливу на здоров'я.

Відео дня

"Кількість споживачів електронних сигарет в світі постійно збільшується - від близько 7 мільйонів у 2011 році до 35 мільйонів у 2016 році. Однак ми досі немає переконливих свідчень, що переходити на електронні сигарети, навіть курцям зі стажем, дійсно є вдалим рішенням", - підкреслила Супрун.

"Оскільки ми ще не знаємо, який ефект це може привести в довгостроковій перспективі, від електронних сигарет краще утримуватися, як і звичайних. Не шукайте легких шляхів кинути палити. Кращий спосіб зробити це - відмовитися від куріння взагалі", - додала вона.

Як писавOBOZREVATEL, раніше стало відомо про нову небезпеку електронних сигарет.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки