Що нас вбиває: названа найголовніша причина смерті

31,0 т.
Що нас вбиває: названа найголовніша причина смерті

Найпоширенішою причиною смерті в усьому світі є вживання алкоголю.

До такого висновку прийшла Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ). За словами фахівців, спиртні напої є причиною 1 з 20 смертей, передає "Лента.ру".

При цьому враховується водіння у стані алкогольного сп'яніння, супутнє насильство і численні захворювання, включаючи порушення серцево-судинної системи, цироз печінки і деякі види раку. Крім того, алкоголь підвищує ризик захворювання такими інфекціями, як туберкульоз, ВІЛ та пневмонія.

Відео дня

Три чверті усіх смертей, пов'язаних із алкоголем, припадає на чоловіків. Крім того, велика частка смертей (13,5 відсотка) серед молодих людей у ​​віці 20-29 років також припадає на наслідки зловживання спиртними напоями.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені довели, що людина старіє і вмирає через серйозні погіршення, пов'язані з процесом переробки клітинами власних компонентів (аутофагія), а не через зношування організму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки