Знайдено справжню причину смерті людини

442,5 т.
Знайдено справжню причину смерті людини

Людина старіє і вмирає через серйозні погіршення, пов'язані з процесом переробки клітинами власних компонентів (аутофагія), а не через зношування організму.

Такого висновку дійшли вчені Ланкастерського університету, Університетського коледжу Лондона і Коледжу Квін Мері. Вони з'ясували, що старіння у круглих черв'яків відбувається через роботу небажаних генів. Дослідники вважають, що такий самий механізм присутній у людей, передає "Лента.ру".

Як кажуть фахівці, біологічні процеси, які є нормою для молодого організму, що розвивається, продовжують протікати у пізнішому віці, порушуючи гомеостаз організму. У результаті виникають такі захворювання як деменція, рак, порушення серцево-судинної системи та хронічна обструктивна хвороба легень.

Відео дня

Учені проаналізували ознаки старіння у нематод Caenorhabditis elegans, лабораторні штами якого живуть 2-3 тижні. Виявилося, що одну з основних ролей відіграють гени, що кодують білки, які беруть участь у процесі аутофагії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені з Університету Екстера (Великобританія) розробили сполуки, які можуть зупинити процес старіння людських клітин.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки