Шрам на півспини: українця вбивала 3-кілограмова пухлина-монстр. Фото 18+

26,7 т.
Шрам на півспини: українця вбивала 3-кілограмова пухлина-монстр. Фото 18+

Жителю Ніжина на Чернігівщині вирізали пухлину вагою 3 кілограми 365 грамів і розміром 24 на 19 сантиметрів.

Чоловік був у шоці, коли побачив фото, зроблені під час операції. Вона тривала дві години. Найбільше часу пішло на відділення пухлини від судин, але і витягти новоутворення теж було нелегкою справою, повідомляє ТСН.

Тепер Сергій може вільно ходити і нормально дихати. "Я ходив повільно. Ось я доходжу до роботи, тут сім хвилин, і у мене була задишка", — каже він.

Пацієнт Сергій

Після операції залишився шрам на півспини — сантиметрів 30.

"Такі пухлини ростуть дуже повільно, і доти, доки вони чисто механічно не починають турбувати пацієнта — механічно, я маю на увазі стискати сусідні структури — далі ще важче, можливо, довелося б виймати цю пухлину фрагментами", — пояснив хірург Олег Лузан.

Українця вбивала пухлина-монстр: фото 18+
Українця вбивала пухлина-монстр: фото 18+

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Рівному лікарі врятували життя пенсіонерці Вірі Савчук, вирізавши пухлину вагою 30 кілограмів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки