Супрун оприлюднила стенограму виступу Лінчевського

9,8 т.
Супрун оприлюднила стенограму виступу Лінчевського

Міністерство охорони здоров'я України отримало офіційну стенограму засідання Рахункової палати зі скандальним виступом заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського.

Про це повідомила в Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка оприлюднила розшифровку окремих фрагментів відповідей свого зама, які, за її словами, яскраво свідчать про "масштабах маніпуляцій зі звітом і виступом Олександра".

"Вчора (6 червня - ред.) ввечері нарешті отримали офіційну стенограму засідання Рахункової палати від 15 травня 2018 року", - написала вона.

Чиновниця зазначила, що МОЗ свій запит на отримання стенограми надіслав Рахунковій палаті ще в день засідання.

Відео дня

"Набагато раніше доступ до стенограми Рахункова вибірково надала іншим людям, і весь цей час вони поширювали окремими, вирваними з контексту шматками", - заявила вона.

Супрун також вказала на те, що голова Рахункової палати Валерій Пацкан досі не дав відповіді, "чому він поширював інформацію про 200 мільйонів невикористаних коштів в програмі".

"На сайті Рахункової палати теж була новина з цією брехнею, але після нашого повідомлення вчора подтерлі один нулик, щоб вийшло не 200 мільйонів, а 20. Тепер майже збігається з сумою, яка є в звіті", - написала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL 2 червня Лінчевський заявив, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть". Пізніше чиновник вибачився за те, що скандал образив близьких важкохворих людей і їх самих, проте уточнив, що його слова про недоцільність лікування нібито були вирвані з контексту.

7 червня дисциплінарна комісія доручила експертним установам з'ясувати, чи містять висловлювання Лінчевського ознаки образи і приниження гідності.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки