Усе тіло у шрамах: популярний антибіотик спотворив дівчину

29,0 т.
Усе тіло у шрамах: популярний антибіотик спотворив дівчину

29-річна француженка Каміль Лажі мало не померла через тяжкі опіки, викликані алергією на пеніцилін.

Так, після прийому пігулок її тіло на 90% покрилося пухирями, пише Daily Mail. Лікарі діагностували у Лажі синдром Лайєлла або токсичний епідермальний некроліз.

Зазвичай у хворих на нього пацієнтів підвищується температура, з'являється висип, потім на шкірі виникають великі пухирі, які швидко розкриваються із появою великих ерозій (пошкоджень шкіри). Можливий летальний результат.

Дівчина потрапила у реанімацію.

Відео дня

"Від синдрому Лайєлла немає ліків, тільки морфій, щоб приглушити жахливий біль, — розповіла вона. — Я була забинтована із ніг до голови, тому що 90% шкіри покривали опіки другого ступеня".

Крім шкіри, були вражені горло і трахея. Протягом декількох днів вона не могла говорити.

Популярний антибіотик спотворив дівчину
Популярний антибіотик спотворив дівчину
Популярний антибіотик спотворив дівчину
Популярний антибіотик спотворив дівчину
Популярний антибіотик спотворив дівчину
Популярний антибіотик спотворив дівчину

Як повідомляв OBOZREVATEL, жителька Австралії позбулася усіх пальців на нозі через процедуру "риб'ячий педикюр" на курорті у Таїланді.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки