В Україні заборонили воду для ін'єкцій: що відомо

12,7 т.
В Україні заборонили воду для ін'єкцій: що відомо

Державна служба України з лікарських засобів та контролю наркотиків ввела тимчасову заборону на воду для ін'єкцій.

Відповідний документ був опублікований на сайті відомства. Засіб заборонили застосовувати і реалізовувати через непередбачену побічну реакцію.

"Тимчасово заборонили реалізацію та застосування препарату "Вода для ін'єкцій", серії 81009003, розчинник для парентерального застосування, по 2 і 5 мл в ампулі по 5 ампул у блістері, по 2 блістери в пачці, українського виробництва, через непередбачувану побічну реакцію", - сказано в повідомленні.

Відео дня
В Україні заборонили воду для ін'єкцій

Всі аптеки повинні помістити даний препарат в карантин до наступного розпорядження.

Як відомо, вода для ін'єкцій використовується для приготування стерильних розчинів дозованих лікарських і діагностичних засобів, призначених для підшкірного, внутрішньовенного, внутрішньом'язового введення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Україні заборонили популярну вакцину від небезпечних хвороб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки