Вчені назвали чай, який знижує швидкість поширення ракових клітин: результати дослідження

Вчені назвали чай, який знижує швидкість поширення ракових клітин: результати дослідження

Довголіття визначається безліччю факторів, але запобігання хворобам – найбільш логічний підхід до збільшення тривалості життя. Допоможе в цьому чай матча, який знижує рівень холестерину та "вбиває" ракові клітини.

Про властивості цього лікувального напою пише видання Еxpress. Зазначається, що матча – це вид порошкоподібного зеленого чаю з дуже високим вмістом антиоксидантів, який має багато переваг для здоров'я.

У дослідженні, проведеному Центром біомедичних досліджень Університету Солфорда, фахівці виявили, що чай матча значно знижує швидкість розповсюдження ракових клітин та знищує їх.

Результати були отримані внаслідок серії тестів з використанням метаболічного фенотипування клітин раку грудей.

Відео дня

"Використовуючи метаболічне фенотипування, ми виявили, що чай пригнічує окислювальний мітохондріальний метаболізм – іншими словами, він запобігає "поповненню енергії" ракових клітин, внаслідок чого вони стають взаємодійними та вмирають. Наші результати доводять, що матча може мати значний терапевтичний потенціал, здійснюючи метаболічне перепрограмування ракових клітин", – розповів професор трансляційної медицини доктор Майкл Лісанті.

Зелений чай матча ''вбиває'' ракові клітини

Дослідження показують, що підтримуючи імунну систему людини, матча продовжує життя, запобігаючи багатьом хворобам. Терапевтичний потенціал цього зеленого чаю також було помічено і при багатьох інших захворюваннях. Його потужні антиоксиданти можуть допомогти запобігти хворобам серця, остеопорозу та іншим хронічним хворобам.

Так, зокрема, матча є унікальним джерелом катехіну – антиоксиданту, який може значно знизити рівень холестерин.

Дослідження, опубліковане в Journal of Nutritional Science and Vitaminology, показало, що катехіни зеленого чаю матча знижують рівень холестерину ЛПНЩ.

Досліди проводили на щурах. Фахівці зазначили, що катехін чаю матча мав гіпохолестеринемічний ефект у піддослідних тварин. За глибшого аналізу цих процесів дослідники виявили, що катехіни перешкоджають всмоктуванню холестерину в тонкому кишківнику.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у США стартують випробування вакцини від раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки