МоваЯзык

/ Новини медицини

Як продовжити життя: розкрито новий спосіб

Вчені з Морської біологічної лабораторії відкрили механізм, який сприяє продовженню життя за допомогою холоду.

Ступінь впливу температури залежить від генів людини, які кодують чутливі до низької температури білки, пише Phys.org.

Багато безхребетних живе довше при холоді. Цей факт ще погано вивчений. Однак, прийнято вважати, що тривалість життя збільшується через зниження швидкості метаболізму, що тягне за собою клітинні пошкодження і темпи формування активних форм кисню. Деякі вчені припускають, що ця залежність є непрямою.

Лабораторія Крістін Гриббл провела дослідження, яке показало, що питання не стільки в зниженні температури, скільки в генах кожної істоти. У своїй роботі біологи проаналізували вплив холоду на 11 культур коловерток Brachionus rotifers. Вони виявили, що середнє збільшення тривалості життя варіювало від 6 до 100 відсотків. Вчені також спостерігали відмінності в рівні смертності.

Також учені комбінували вплив низької температури і низьковуглеводневої дієти, що призвело до додаткового збільшення тривалості життя.

"Вважалося, що якщо організм знаходиться при низьких температурах, швидкість обміну речовин пасивно знижується. У результаті сповільнюється виділення ROS, пошкодження клітин і старіння", — сказала автор.

Дослідження показало, що, ключову роль відіграє ген, який кодує чутливий до холоду білок. Подальші вивчення допоможуть розробити методи боротьби зі старінням у людей.

"Тобто, нам потрібно приділяти більше уваги генетичній різноманітності, думаючи про реакцію на антивікову терапію. Важливість цього питання підвищиться, коли ми спробуємо використовувати деякі методики на людях", — додала Гриббл.

Коловертка Brachionus rotifers

Коловертка Brachionus rotifers. Джерело: aquavitro.org

aquavitro.org

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені Піттсбурзького університету з'ясували, що зниження активності білка клото є причиною, з якої м'язи втрачають здатність до загоєння в міру старіння. На основі цього вони розробили ліки.

Також нагадаємо, дослідники Гарвардської медичної школи назвали середземноморську дієту найпростішою для дотримання. Крім цього, її раціон здатний знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань на 25%.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Дослідження вчених" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
6
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини