МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Надзвичайна користь: Супрун закликала українців лікуватися музикою

Музика є окремим напрямком терапії, допомагає швидше відновлюватися після хвороб і травм, а також позитивно впливає на роботу мозку.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в Facebook, відзначивши, що музичну терапію все частіше використовують в різних видах реабілітації пацієнтів і вона може істотно поліпшити лікування і "якість життя" пацієнта.

"Зокрема, впливає на послаблення симптомів болю, нудоти, частоту серцебиття, тиск і навіть на функції імунної та ендокринної систем", - написала Супрун.

За її словами, музика дає хороший результат в лікуванні депресії, тривожності і стресу, а також допомагає викликати спогади і зменшити хвилювання.

"Втім, найбільший вплив музика має на наш мозок. Вчені стверджують, що в мозку немає окремого музичного центру, відповідального за сприйняття музики. Тобто вона впливає на весь мозок, а разом з цим - на наші когнітивні функції. Здатність концентрувати увагу, розвивати креативність, покращувати пам'ять і в цілому навчання ми можемо поліпшити завдяки музиці", - додала Супрун.

Як повідомлявOBOZREVATEL, раніше Супрун заявила про небезпеку Google для здоров'я.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

5
Коментарі
9
22
Смішно
14
Цікаво
1
Сумно
4
Треш

Блоги медицини