Під загрозою мозок і кишечник: названа нова небезпека цукру

Під загрозою мозок і кишечник: названа нова небезпека цукру

Наявність цукру в раціоні провокує розвиток ранньої деменції і підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишківника.

Такого висновку дійшли вчені з Університету Альберти, передає Scientific Reports. Причому згубний ефект настає всього через два дні вживання цукру.

Дослідження проводилися на лабораторних мишах. Їх розділили на дві групи: одних годували звичайною їжею, без цукру, інші ж стали отримувати половину поживних речовин із сахарози. Після у піддослідних штучно викликали коліт. У гризунів, які харчувалися сахарозою, пошкодження кишкової тканини були значно більш виражені.

Відео дня

Наявність цукру провокує розвиток хвороботворних бактерій у травній системі людини. Велика його кількість у раціоні збільшує проникність кишечника. Це потім призводить до розвитку серйозніших захворювань інших органів, зокрема хвороби Альцгеймера і Паркінсона.

Цукор виявився небезпечний для мозку

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун повідомила, що цукор краще замінити фруктами, а не медом, патокою, фруктозою, коричневим цукром, кленовим або агавовим сиропом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки