Вчені попередили про небезпеку Instagram і Facebook

Вчені попередили про небезпеку Instagram і Facebook

Регулярне використання соціальних мереж, зокрема Instagram і Facebook, завдає серйозного удару по емоційному здоров'ю людини.

З такою заявою виступили вчені з Університету штату Пенсільванія за результатами тритижневої експерименту з 143 студентами, передає TechCranch.

Учасники експерименту розділилися на дві групи: тих, хто користувалися соцмережами не більше 10 хвилин в день, і тих, хто не мав часових обмежень. При цьому вони регулярно проходили психологічні тести.

Вчені попередили про небезпеку Instagram і Facebook
Відео дня

Читайте: Вчені дізналися про страшну небезпеку недосипання

У тих студентів, які приділяли соцмережам близько 10 хвилин, істотно знизилося відчуття самотності і депресії, а також покращилася самооцінка.

Вчені відзначили, що публікації в соцмережах змушують користувачів порівнювати себе з іншими. Зокрема, це стосується Instagram: люди засмучуються через те, що часто сприймають чиєсь життя яскравішим і успішнішим.

Як повідомлявOBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували головну умова довголіття, заявивши, що гени в меншій мірі визначають тривалість життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки