МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Вчені розповіли, як велоспорт допомагає зберегти молодість

Багато з нас у дитинстві каталися на велосипедах, а в юнацтві закинули це заняття. Але вчені запевняють, що якщо знову сісти на велосипед і займатися достатню кількість часу, можна продовжити молодість на довгі роки.

Згідно з новим дослідженням, тренування подібні велоспорту, можуть стримувати процес старіння і довше зберігати молодість, повідомляє The Independent. Головне, правильно тренуватися.

Вчені в процесі досліджень порівнювали дані про велосипедистів-аматорів і здорових молодих людей, які не займалися спортом регулярно. З'ясувалося, що учасники першої групи відрізняються від своїх ровесників з другої групи більшою активністю, енергійністю і молодістю.

Результати свідчать, що велосипедисти зберігають м'язову масу і силу з віком, зберігаючи при цьому стабільно низькі показники жирових відкладень і холестерину. Крім того, у чоловіків рівень тестостерону залишався високим.

Також велоспорт позитивно відобразився і на імунній системі. Як відомо, активність імунітету знижується із 20-річного віку через зниження функції тимуса, яка виробляє Т-клітини крові. А при регулярних велотренування з віком тимус не втрачає свою функцію.

Вчені наголошують, що найбільш оптимальний результат від тренувань був досягнутий, коли чоловіки-велосипедисти, які брали участь у дослідженні, проходили цикл в 100 км менше ніж за 6,5 годин (три-чотири рази на тиждень), а жінки - 60 км за 5 , 5 годин (у тому ж графіку).

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, які десерти допоможуть зберегти молодість.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Тег
0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини