Одразу на декілька років: знайдено легкий спосіб омолодження організму

Одразу на декілька років: знайдено легкий спосіб омолодження організму

Біг значно омолоджує організм, дозволяючи нормалізувати тиск і запобігти передчасному старінню кровоносних судин.

Про це йдеться у доповіді наукового конгресу Європейського товариства кардіологів. Аналізу піддалися 139 учасників марафонів у віці від 21 року до 69 років, пише "ФАН".

Згідно з дослідженням вчених, у недосвідчених спортсменів, які готувалися до марафону протягом шести місяців, біологічний вік знизився на чотири роки.

Читайте: Втрата нюху і рання смерть: вчені знайшли зв'язок

Одразу на декілька років: знайдено легкий спосіб омолодження організму
Відео дня

Водночас ризик інсульту знизився на 10%.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені з'ясували, що оптимальний рівень низки вітамінів, мінеральних речовин та інших сполук здатний зменшити ризик передчасної смерті, продовжити життя і забезпечити здорове старіння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки