Як зупинити старіння: нобелівський лауреат назвала п'ять простих способів

Як зупинити старіння: нобелівський лауреат назвала п'ять простих способів

Біолог Елізабет Блекберн, яка є лауреатом Нобелівської премії, визначила п'ять нескладних способів уповільнити старіння.

Як повідомляє Телеканал 24, фахівець ґрунтується на своїй науковій роботі про теломери.

Перший спосіб, за словами Блекберн - це подолати стрес.

У своєму дослідженні біолог вивчала поведінку матерів, які виховують дітей з аутизмом та іншими хронічними захворюваннями. Відзначається, що у жінок, які більш стресостійкі, теломери зменшувалися значно повільніше.

По-друге, експерт радить медитувати. Як вказує Блекберн, люди, які медитували по 12 хвилин у день протягом двох місяців, змогли уповільнити зміни теломерів.

Відео дня

Біолог вважає важливим більше спілкуватися з сусідами, вступити у шлюб і завести одного друга на все життя.

Також експерт рекомендує заробляти гроші. Її дослідження показало, що у людей із великими доходами теломери частіше бувають довшими.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", простий вихід на вулицю, наприклад, для походу в продуктовий магазин, здатний поліпшити здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки