Знайдено ліки від найнебезпечнішого виду раку

17,4 т.
Знайдено ліки від найнебезпечнішого виду раку

У США завершується випробування протипухлинної вакцини DCVax-L, яка допоможе в боротьбі з агресивною гліобластомою.

У дослідженні взяв участь 331 пацієнт, передає MedicalXpress.

Людей розподілили на дві групи. У першій добровольці проходили стандартну хіміотерапію із застосуванням персоналізованої вакцини, у другій хіміотерапія була поєднана з плацебо. При цьому, згідно з протоколом випробування, тих, хто отримував вакцину, було вдвічі більше, ніж людей в контрольній групі.

Крім того, будь-хто міг отримати вакцину, якщо його хвороба прогресувала після початкового лікування. Таким чином, досліджуване ліки, в кінцевому підсумку, отримали 90 відсотків учасників.

Відео дня

Зазвичай пацієнти з гліобластомою живуть, в середньому, менше 18 місяців після постановки діагнозу. В ході дослідження середня виживаність у добровольців становила трохи більше 23 місяців. При цьому 100 пацієнтів дожили до 40,5 місяця.

Після операції, в ході якої видаляють значну частину пухлини, злоякісні тканини піддають дії імунними клітинами - дендритними клітинами. Вони поглинають антигени гліобластоми, після чого їх вводять назад хворому. Лімфоцити в організмі пацієнта розпізнають антиген, що знаходиться на поверхні дендритних клітин, і атакують залишилися клітини пухлини, які мають той же самий антиген.

Як повідомляв OBOZREVATEL , вчені назвали небезпечне поширене захворювання , що викликає 12 типів раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки