МоваЯзык

/ Кардіологія

Вмирають молодими: названа найпоширеніша причина смертей в Україні

Україна входить у топ країн із найвищими показниками смертності від серцево-судинних захворювань. Саме вони стають причинами смертей у 70% українців.

За даними президента Асоціації кардіологів України Володимира Коваленка, найпоширенішим діагнозом є ішемічна хвороба серця, передає Укрінформ. Також в українців часто трапляються інфаркти, інсульти, порушення серцевого ритму і серцева недостатність.

"Найчастіше помирають у результаті ішемічної хвороби. Саме вона становить той плацдарм, на якому розвиваються ці важкі серцево-судинні захворювання, зокрема і раптова серцева смерть", — пояснив Коваленко.

Випадки такої смерті нерідко відбуваються посеред вулиці або в інших громадських місцях.

"Найчастіше помирають молоді люди працездатного віку, чоловіки. На тлі нездорового способу життя — вони більше курять, вживають спиртне, ведуть малорухливий спосіб життя, рідше звертаються до лікарів. Це значна лікарська проблема, адже зазвичай гинуть люди, які відчували себе здоровими", — пояснив директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва Анатолій Вершигора.

Як писав OBOZREVATEL, медики назвали продукт, який допомагає знизити кров'яний тиск у людському організмі. Вживання його в їжу знижує ризик появи інфаркту та інсульту.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
0
Коментарі
2
0
Смішно
0
Цікаво
8
Сумно
3
Треш

Блоги медицини