МоваЯзык

/ Здорове харчування

Приберіть це негайно: названа сама шкідлива їжа для дітей

Американські вчені визначили, що дитячому ожирінню сприяє надмірне споживання картопляних чіпсів. Цей продукт, як виявилося, вкрай калорійний, але мало насичує організм.

Для такої заяви вчені проаналізували дані тривалого дослідження дітей і батьків, проведеного в 1990-х роках співробітниками Брістольського університету (Великобританія). У ході нього вчені протягом трьох років записували дані про дієту приблизно 4500 дітей і фіксували зміни їх індексу маси тіла, - пише "Вокруг света".

Свій внесок у зростання числа страждаючих від ожиріння дітей також вносять: картопля фрі, смажена курка і риба, перероблене масло, солодкі та борошняні десерти, солодкі напої.

Продукти з високою калорійністю не завжди збільшують вагу. Варена картопля, наприклад, калорійна і поживна, проте ніякої загрози для ваги не несе, на відміну від чіпсів або картоплі фрі, які готують у великій кількості олії, відзначають вчені.

Також варто уважно ставитися до споживання жирів. Вони мало насичують організм, у результаті чого дитина з'їдає більший обсяг їжі, ніж їй потрібно. Окрема проблема - калорійні солодкі напої. Вони насичують ще менше, ніж жири, тому легко випити досить великий обсяг, що вкрай шкідливо.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені визначили, що їдять стрункі люди.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини