Названі продукти, що продовжують життя

28,1 т.
Названі продукти, що продовжують життя

Щоб залишатися здоровішими і жити довше, важливо не тільки відмовитися від шкідливих звичок, правильно харчуватися і займатися спортом.

Медики стверджують, що для продовження життя важливо збагатити свій раціон певними продуктами, передає Еxpress. Деякі з них раніше зовсім вважалися шкідливими для здоров'я.

Кава

Вживання кави сприяє зміцненню серцево-судинної системи. Зокрема, вчені стверджують, що три чашки кави в день можуть знизити ризик смерті від "будь-який причин".

Однак і занадто гратися з цим продуктом не варто - в надлишку він заподіює шкоди шлунку, нервовій і, знову ж таки, серцево-судинній системі.

Відео дня

Риба

Цей продукт багатий білками, омега-3 жирними кислотами і поживними речовинами, при цьому містить невелику кількість насичених жирів.

За рахунок такого набору він сприяє поліпшенню самопочуття і допомагає уникнути передчасної смерті.

Арахіс і боби

Сочевиця, квіноа, арахісове масло, квасоля та ін. можуть збільшити тривалість життя, оскільки містять усі дев'ять незамінних амінокислот, які тіло не може продукувати самостійно.

Зокрема, така їжа зменшує ризик серцевих захворювань.

Перець чилі

Гострий перець, як не дивно, також допомагає продовжити життя. Зокрема, в його складі є особливі речовини, здатні запобігати ряду серйозних захворювань. Дослідження довело, що любителі гострого живуть набагато довше за тих, хто не любить пекучий перець.

Чорний шоколад

Чорний шоколад шкодить тільки в надлишку. Якщо їсти його в міру, то він допомагає зміцнити серцево-судинну систему і сприятливо впливає на нервову. Тому не варто боятися цих ласощів, якщо хочете прожити довше.

Раніше "МедОбоз" розповідав, які продукти зміцнюють серце.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки