Вбиває більше, ніж війна: українців закликали відмовитися від популярного продукту

Вбиває більше, ніж війна: українців закликали відмовитися від популярного продукту

Люди в Україні сьогодні мають можливість повністю відмовитися від споживання м'яса, оскільки його надлишок завдає великої шкоди здоров'ю.

Про це розповів у ефірі ObozTV київський веган-активіст, організатор фестивалю Kyiv Vegan Boom Рудольф Краєвський. За його словами, українцям доступні продукти, які можуть замінити м'ясо в раціоні.

Як зазначив Краєвський, люди "швидко йдуть з життя через любов до продуктів тваринництва". За його словами, статистика смертей від любові до м'яса "перевищує смерті від воєн".

"Краще і простіше за все в наш час замінювати м'ясо альтернативами. Це сейтан, соєвий стейк, соєвий гуляш, соєвий сир тофу. Ці сири поки що імпортні, але українці вже адаптуються, будуть нові виробництва. Сири рослинного походження — з запахами, з текстурами, з усім необхідним, але при цьому без хімії", — заявив він.

Відео дня

За його словами, всі перераховані продукти є в магазинах у великих містах України, а в невеликих містах це можна з доставкою замовити.

Краєвський закликав переходити на більш натуральний спосіб харчування — цілісний і сезонний.

"Те ж самі насіння соняшнику і гарбуза, горіхи, містять в собі всі амінокислоти і кальцій навіть в надлишку для людини", — заявив веган.

"Взимку треба їсти більше сезонних продуктів — всі види капусти, буряка, моркви. Все це містить все необхідне", — додав він.

Вбиває більше, ніж війна: чому потрібно відмовитися від м'яса

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки