МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Дієтолог назвала нову небезпеку чаю і кави

Чай і кава, так само, як і молочні продукти, уповільнюють засвоєння заліза в організмі.

Про це на сторінці в Instagram повідомила дієтолог Світлана Скосарь. Вона зазначила, що залізо в організмі людини хоча й міститься в невеликій кількості (близько 4-5 грамів), але виконує дуже важливі функції.

Залізо бере участь у:

  • імунобіологічних процесах;

  • сприяє активній працездатності м'язів при фізичних навантаженнях;

  • допомагає захищати організм від хвороботворних мікроорганізмів;

  • є компонентом багатьох білкових і ферментних систем організму.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: pexels.com

pexels.com

"Якщо в організмі людини не вистачає заліза, то вона відчуває постійний занепад сил, запаморочення, сонливість, дратівливість і погіршення пам'яті", — написала лікар, додавши, що про дефіцит цього елемента в організмі свідчать також й інші ознаки:

  • шкіра стає блідою і сухою;

  • волосся втрачає блиск, стає тьмяним і слабкими;

  • нігті стають ламкими;

  • у куточках губ виникають незагойні виразки;

  • часті простудні захворювання.

"Залізо в добре засвоюваній формі для організму міститься в таких продуктах, як м'ясо, риба, яйця, морепродукти. Для його повноцінного засвоєння вживати ці продукти бажано з рослинною їжею, багатою на вітаміни", — підсумувала дієтолог.

Сьогодні хочу написати про залозі у зв'язку з частинами виявленням залізодефіциту у пацієнтів. . ❤️мне за роботу :). . Залізо в організмі людини хоча і міститься в невеликій кількості - близько 4-5 грамів, але виконує дуже важливі функції. Залізо бере участь в 1️⃣ імунобіологічних процесах, 2️⃣ сприяє активній працездатності м'язів при фізичних навантаженнях, 3️⃣ допомагає захищати організм від хвороботворних мікроорганізмів і 4️⃣ є компонентом багатьох білкових і ферментних систем організму. Якщо в організмі людини не вистачає заліза, то він відчуває ❗️постоянний занепад сил, запаморочення, сонливість, дратівливість і погіршення памяті.❗️ Про дефіцит заліза в організмі свідчать наступні ознаки: - шкіра стає блідою і сухою; - волосся втрачає блиск, стає тьмяним і слабкими; - нігті стають ламкими; - в куточках губ виникають незагойні виразки; - часті простудні захворювання. Залізо в добре засвоюваній формі для організму міститься в таких продуктах, як: м'ясо, риба, яйця, морепродукти. Для його повноцінного засвоєння вживати ці продукти бажано з рослинною їжею, багатою на вітаміни. Чай і кава уповільнюють засвоєння заліза, а також молочні продукти зменшують всмоктування заліза. Знаєте свій рівень гемоглобіну? Чи стикалися з дефіцитом заліза? Якщо так, то як компенсували? # drsvetlana_пітаніе # дієтологія # дієтолог # врачдіетолог # доктордіетолог # діетологонлайн # діетолог_онлайн # діетологмосква # діетологодесса # діетологкіев # схуднення # здоровоепітаніе # здоров'я # здоровийобразжізні # консультаціядіетолога

Публікація від ЛІКАР ДІЄТОЛОГ СВІТЛАНА Скосарь (@ dr.svetlana_skosar)

Як писав OBOZREVATEL, експерт у сфері товарознавства Олена Сидоренко розповіла про небезпечний склад популярноъ кави у стіках.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
6
0
Смішно
18
Цікаво
3
Сумно
0
Треш

Блоги медицини