МоваЯзык

/ Новини медицини

Український фармзавод звинуватили в злочинах

Керівництво та працівників "Борщагівського хімфармзаводу" звинувачують в шахрайстві і незаконних операціях.

Зокрема, в Єдиному реєстрі судових рішень з'явилася інформація про постанову Святошинського районного суду Києва у кримінальній справі №759/3081/18.

Як відомо, столична прокуратура ініціювала розслідування за ознаками кримінального злочину за частиною 3 статті 190 "Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки".

Відзначається, що слідство виявило, що 1 квітня 2016 року "Борщагівський хіміко-фармацевтичним заводом" на адресу банку ПАТ "КБ Хрещатик" було направлено 58 платіжних доручень про перерахування грошових коштів з розрахункового рахунку Борщагівського ХФЗ на користь 58 фізичних осіб з відміткою про призначення платежу "надання позики".

Сума платежів по 57 доручень становила 195 тис грн, і за останнім - 30 тис грн. Відповідно, обсяг кожної фінансової операції не перевищував встановлену Законом України суму (200 тис грн).

Рахунки фізосіб були відкриті прямо напередодні грошового переказу, тобто, 1 квітня. Разом з тим, в призначеннях платежів вказувалося, що договори укладені 31 березня, але на момент їх укладення неможливо було внести реквізити фізосіб для перерахування. Тобто, в договорах не було вказано обов'язкових реквізитів.

В ході огляду і аналізу руху коштів по рахунку Борщагівського ХФЗ з моменту його відкриття і по 5 квітня 2016 року, слідчі з'ясували, що в історіях транзакцій не існує перерахування з призначенням платежу "надання позики". При тому, що в післяопераційний час за день до визнання банку проблемним, фармвиробник здійснив відразу 58 платежів з відповідним призначенням.

На думку слідства, це є свідченням того, що дії співробітників ПАТ "КБ "Хрещатик", АТ "НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" та 58 фізичних осіб-одержувачів коштів були спрямовані на формальне списання безготівкових коштів з рахунку юридичної особи, і всі рахунки були відкриті тільки для цієї мети. Загальна сума списаних коштів склала 11,1 млн грн.

Крім того, слідство відзначає, що посадові особи "Борщагівського хімфармзаводу" не надали правоохоронцям вищевказані договори для ознайомлення.

У зв'язку з цим суд надав групі прокурорів доступ до необхідних документів.

Відзначається також, що за цією статтею винним загрожує покарання за шахрайство у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.

Раніше "МедОбоз" розповідав, що у виробника "Ботокса" проблеми зі сплатою податків.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "суд" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
Тег
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини