МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Лікарі з'ясували, яка хіміотерапія ефективніше бореться з раком

Американські вчені з'ясували, що низькодозна хіміотерапія ефективніше бореться з раком, ніж звичайна агресивна хіміотерапія, спрямована на знищення всіх пухлинних клітин.

Лікарі пояснили, що високодозована терапія призводить до того, що клітини, стійкі до хіміотерапевтичних препаратів, залишаються і починають посилено ділитися. Це ще більше ускладнює боротьбу з пухлиною, пише "Медпортал".

Вчені протестували адаптивну хіміотерапію на мишах, які страждають від тричі негативного раку молочної залози і ЕР (+) раку молочної залози. Тварин розділили на групи, на яких автори випробували три хіміотерапевтичні режими: високодозну терапію, адаптивну терапію з поступовим зниженням дози при реакції пухлини на лікування (АТ-1) й адаптивну терапію зі скасуванням вживання ліків при реакції пухлини на лікування (АТ-2).

Після закінчення експерименту пухлини зменшилися у всіх тварин, проте після завершення агресивної хіміотерапії і курсу АТ-2 ріст пухлини відновився. Миші, що отримували хіміотерапію за схемою АТ-1, жили набагато довше, ніж ті, хто пройшов курс АТ-2 або ж хіміотерапію в стандартному режимі.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені знайшли унікальний спосіб лікування раку.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
1
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини