Вчені знайшли надійний спосіб боротьби з діабетом

19,8 т.
Вчені знайшли надійний спосіб боротьби з діабетом

На сьогоднішній день цукровий діабет є досить поширеним захворюванням. Він істотно отруює життя пацієнтів і змушує відмовлятися від багатьох звичних і улюблених речей.

Вчені проводять безліч досліджень у галузі вивчення діабету і пошуку способів боротьби з ним. І останні показали, що на перебіг хвороби впливає стан мікрофлори кишечника і дієта, пише WebMD. Зокрема, було встановлено прямий зв'язок між рівнем цукру в крові з кишковими бактеріями і наявністю клітковини в раціоні.

Вчені стверджують, що результати їхньої роботи є важливими не тільки для діабетиків, а й для тих, хто намагається контролювати вагу.

Відео дня

Як відомо, в нашому тілі, зокрема, кишечнику, багато бактерій. Більшість з них сприяють перетравленню їжі, а також підтримці фізичного і психічного здоров'я.

Медики вже давно знають, що клітковина важлива для здоров'я. Дослідження показали, що люди, які споживають продукти з високим вмістом клітковини і низьким вмістом насичених жирів, мають більш низькі ризики багатьох хронічних захворювань.

Доведено, що клітковина також сприяє нормалізації мікрофлори кишечника.

Так, нові дослідження фінського вченого з профілактики діабету показали, що у людей, які споживають більше клітковини, в організмі міститься більше протизапальної речовини - індолпропіонової кислоти. Речовина продукується кишковими бактеріями і допомагає утримувати в нормі рівень цукру.

Подібні дослідження проводили китайські і американські вчені. І результати також показали ефективність дієт з високим вмістом клітковини.

За словами вчених, щоб забезпечити раціон необхідним для ефективності кількістю харчових волокон, потрібно додатково приймати спеціальні харчові добавки. При цьому результат проявиться приблизно через місяць, коли система шлунково-кишкового тракту і мікрофлора перебудуються під ваші нові харчові звички.

Раніше "МелОбоз" розповідав про те, що діабет виявився п'ятьма різними захворюваннями.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки