Лікувальне голодування: правила та поради

41,9 т.
Лікувальне голодування: правила та поради

Експерименти з харчуванням вже давно на слуху. Найбільш радикальний з них - голодування.

Фахівці кажуть, що тимчасова відмова від їжі дозволяє очиститися від шлаків, зайвих жирових відкладень, хворих клітин і тих, які несуть в собі генетичні помилки. Крім того, під час лікувального голодування активуються захисні і регенеруючі функції організму.

Якщо ви вирішили спробувати на собі ефект від голодування, подивіться на головні правила і поради, які для вас підготував MEDOBOZ .

Перед голодуванням почистіться

Відео дня

Після того, як ви відмовитеся від їжі, організм буде харчуватися своїми внутрішніми ресурсами. Тому за дві доби до голодування пийте відвари для очищення нирок і жовчного міхура, а за добу - прийміть проносне.

Починайте поступово

Якщо ви звикли багато їсти, різкий початок голодування може стати стресом для організму. Через це бажання поїсти може стати сильніше і всі спроби взяти харчову паузу зійдуть нанівець. Тому за три-чотири дні харчуйтеся тільки фруктами і овочами, повністю виключивши продукти рослинного походження, а тільки потім - повністю відмовтеся від їжі.

При хронічних хворобах - тільки під наглядом

Якщо у вас є які-небудь хронічні захворювання, голодувати потрібно тільки під наглядом лікаря. Якщо при цьому ви приймаєте ліки, попросіть лікуючого лікаря призначити аналоги в уколах, оскільки інші форми (сиропи, таблетки, порошки) засвоюються через шлунок і дратуватимуть ШКТ.

Не кидайте спорт

Спорт на час голодування залишати не можна, але потрібно замінити важкі види навантажень на більш легкі і спокійні (плавання, йога, гімнастика), а також змінити розклад тренувань - раз в чотири-п'ять днів.

Більше спіть

Продовжіть час сну на дві-три години. На час лікувального голодування центральна нервова система перебуває в постійній напрузі, тому їй потрібно більше часу на відновлення.

Пийте воду

У день випивайте 2,5-3 л теплої води - це допомагає прискорити виведення токсинів з організму і підтримувати обмін речовин.

Раніше MEDOBOZ розповідав, як оздоровитися за допомогою одноденного голодування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки