Як швидко завагітніти: названо п'ять методів

156,8 т.
Як швидко завагітніти: названо п'ять методів

Не завжди настання вагітності трапляється тоді, коли пара приймає відповідне рішення. Іноді на те, щоб завагітніти йдуть місяці, а то й роки і деколи доводиться вдаватися до інших методів, відмінним від природних.

Втім, якщо пара здорова, а вагітність все ще не настала, можливо варто скорегувати час статевого акту щодо овуляції або ж змінити позицію.

"МедОбоз" наводить п'ять методів, які допоможуть подружжю змінити поведінку, щоб мати більше шансів зачати і народити довгоочікуваного малюка.

Овуляція

Організм жінки може завагітніти протягом декількох днів у місяць: до, після і під час овуляції. Для її визначення існує кілька способів.

Відео дня

1. Аптечний тест. В аптеці можна придбати тест, який дуже схожий на тест для вагітності і зробивши його, побачити, чи дозріла яйцеклітина.

2. Виміряти базальну температуру. Базальну температуру слід вимірювати вранці, відразу після пробудження. Необхідно зазначити, що вимірювання потрібно виконувати строго в один час, термометр при цьому вводять на глибину 4-5 см.

3. Контроль за загальним станом організму.

Поза

Поза в сексі може вплинути на шанси зачати дитину.

Для реалізації процесу запліднення, сперматозоїд проходить довгий шлях, щоб "зустрітися" з яйцеклітиною. Завдання майбутніх батьків - створити найлегші умови для його просування. Саме тому необхідно підібрати правильну позицію. Ідеальною вважається поза, коли партнерка перебувати в положенні рачки, а чоловік при цьому - позаду неї.

Ще одна підходяща для зачаття поза, це коли жінка лежить на животі, попередньо підклавши подушку під таз, чоловік знаходиться позаду. Лікар може заперечити на це, що необхідно ще врахувати позицію шийки матки, вона, може виявитися відхилена вперед або назад. Про позу найкраще отримати консультацію того гінеколога, у якого ви регулярно проходите обстеження.

Харчування

Якщо майбутня мама сидить на дієті, то її шанси завагітніти знижуються. Жінці, яка планує вагітність, необхідно збагатити свій раціон харчування вітамінами і мінералами. Її харчування повинно бути повноцінним і збалансованим.

У щоденному раціоні повинні бути продукти, багаті рослинними і тваринними жирами і, крім цього, корисними фитоестрогенами, фолієвою кислотою, а також бором і марганцем. Для цього потрібно їсти овочі, фрукти, злаки, горіхи, страви з курятини і риби (переважно жирних сортів). А ось напої варто вживати обережно: виключити каву та алкоголь.

Правильне планування

Напередодні народження дитини і її планування необхідно пройти медичне обстеження, як чоловікові, так і жінці. Також варто позбутися шкідливих звичок.

Важливо також проконсультуватися із лікарем з приводу прийому медикаментів і вітамінів.

Буквально недавно з'явилося також свіже дослідження вчених. Британські експерти в Європейському суспільстві репродукції людини і ембріології в Женеві стверджують, що дієта з низьким вмістом вуглеводів може подвоїти шанси жінок на вагітність.

Регулярний секс

Регулярний секс значно збільшує шанси зачати дитину. Якщо не вийшло завагітніти з першого разу - перед статевим актом доцільно проспрінцеватись слабеньким содовим розчином. Це не тільки ефективний спосіб для боротьби з молочницею, але і для створення бездоганних умов для довготривалого життя сперматозоїдів у піхву.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені попередили вагітних про небезпеку: загроза виходить від одного з витамінів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки