Вчені розповіли, хто з підлітків більш схильний до ранньої вагітності

16,0 т.
Вчені розповіли, хто з підлітків більш схильний до ранньої вагітності

Вчені з Данії провели дослідження в результаті якого з'ясували, що діти, які страждають на синдром дефіциту уваги і гіперактивності, втричі частіше стають батьками в підлітковому віці.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Під час дослідження вчені оцінили дані більше 2,6 мільйона осіб, в результаті якого з'ясували, що дівчатка з СДУГ віком від 12 до 15 років частіше за все демонструють ризиковану сексуальну поведінку, в результаті в три з половиною рази частіше рано вагітніють і стають батьками. Однак вчені зазначили, що стосовно хлопчиків із таким же синдромом і тією ж віковою категорією, ризик стати молодими батьками підвищується вдвічі.

Відео дня

Крім того, дослідники з'ясували, що у хворих на СДУГ також більше шансів стати батьками віком до 25 років, ніж у однолітків, які не мають відношення до даного розладу.

"Ми очікували знайти підвищений ризик, але не такого масштабу. Наші результати показують, що підвищення рівня статевого виховання у дітей та підлітків з СДУГ може бути корисним. Адже стати батьком-підлітком - це досить складне життєве випробування, а для людей з СДУГ - це ще складніше", - прокоментував результати автор дослідження доктор Сорен Дінес Естергард.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", розроблений вченими новий генетичний тест може спровокувати хвилю абортів

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки