МоваЯзык

/ mamaclub

Вчені розповіли, хто з підлітків більш схильний до ранньої вагітності

Вчені з Данії провели дослідження в результаті якого з'ясували, що діти, які страждають на синдром дефіциту уваги і гіперактивності, втричі частіше стають батьками в підлітковому віці.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Під час дослідження вчені оцінили дані більше 2,6 мільйона осіб, в результаті якого з'ясували, що дівчатка з СДУГ віком від 12 до 15 років частіше за все демонструють ризиковану сексуальну поведінку, в результаті в три з половиною рази частіше рано вагітніють і стають батьками. Однак вчені зазначили, що стосовно хлопчиків із таким же синдромом і тією ж віковою категорією, ризик стати молодими батьками підвищується вдвічі.

Крім того, дослідники з'ясували, що у хворих на СДУГ також більше шансів стати батьками віком до 25 років, ніж у однолітків, які не мають відношення до даного розладу.

"Ми очікували знайти підвищений ризик, але не такого масштабу. Наші результати показують, що підвищення рівня статевого виховання у дітей та підлітків з СДУГ може бути корисним. Адже стати батьком-підлітком - це досить складне життєве випробування, а для людей з СДУГ - це ще складніше", - прокоментував результати автор дослідження доктор Сорен Дінес Естергард.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", розроблений вченими новий генетичний тест може спровокувати хвилю абортів

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "особливі діти" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини