МоваЯзык

/ Новини медицини

Медики знайшли дієту, яка допоможе зупинити всихання мозку

Вчені з Колумбійського університету в Нью-Йорку назвали дієту, яка може зупинити процесс всихання мозку, який відбувається з віком.

Медики повідомили, що в цьому допоможе середземноморська дієта, насичена великою кількістю овочів і фруктів, - передає Medikforum.

Американські медики вважають, що середземноморська дієта зупиняє віковий процес зменшення мозку. Дослідження за участю людей з середнім віком в 80 років показали, що ті з них, хто стежить за харчуванням, яке містить велику кількість овочів, фруктів, риби і оливкового масла, мали великий мозок.

Таким чином доведено, що люди здатні зупинити процес вікового всихання мозку просто за рахунок зміни своєї дієти. Вживання великої кількості риби та меншої кількості м'яса також пов'язане з уповільненням зменшення мозку, як з'ясували вчені, спостерігаючи за 674 людьми.

Фото: Medikforum

Самі автори дослідження називають отримані результати надихаючими, оскільки вони допускають можливість запобігання багатьох вікових патологічних процесів за допомогою простої корекції харчування. Результати дослідження стали ще одним доказом того, що споживання здорової дієти, насиченою рибою, овочами, бобами і горіхами, дуже корисне для мозку.

Однак дослідження не довело, що виключно середземноморська дієта зупиняє вікове зменшення обсягів мозку, адже її любителі часто дотримуються й інших факторів, що позитивно впливають на здоров'я мозку. Серед них помірні фізичні навантаження, відмова від куріння і контроль над артеріальним тиском.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені показали, як відбувається зараження мозку менінгітом.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини