Вчені пояснили дивні форми статевих органів різних тварин

32,3 т.
Вчені пояснили дивні форми статевих органів різних тварин

Американські біологи заявили, що різні форми і розміри пенісів у тварин пов'язані з недоступністю піхв самок, а точніше через їх складну внутрішню будову.

Вчені вивчили будову статевих органів різних видів тварин. Також дослідники відзначили, що, не дивлячись на удавану одноманітність форм жіночих геніталій, це не зовсім так. Зокрема, біологи вивчили мух, ос і павуків. У самок членистоногих припустили наявність оборонної стратегії, спрямованої на захист від раптових атак самців, передає Лента.

Так дослідження показало, що пеніси качок мають спиралевидную форму, яка стала еволюційною відповіддю самців на складну форму статевих органів самок качок.

Відео дня

У мешканців морів і океанів вчені, дослідивши піхви 24 видів китів і дельфінів, виявили в них внутрішні складки, призначені для запобігання просочування солоної води і захисту сперми.

Вчені відзначають, що їм складно досліджувати геніталії тварин, особливо самок, оскільки фахівцям не завжди вдається відобразити процес спарювання. Також фахівці відзначають, що вивчення анатомії статевих органів самок набагато складніше, ніж самців.

Як повідомляв "Обозреватель", роботи допомогли вченим перемогти чоловіче безпліддя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки