Медики заявили, що препарат для лікування суглобів "зупинив" старіння

60,6 т.
Медики заявили, що препарат для лікування суглобів 'зупинив' старіння

Медики з Університету Шеффілда заявили, що препарат для лікування суглобів "зупиняє" старіння.

Дивовижний засіб зараз використовують для лікування остеопорозу, - повідомляє GoGetNews.info.

У центрі уваги опинився золедронат. Він збільшував тривалість життя мезенхімальних стовбурових клітин, зменшуючи пошкодження ДНК. А пошкодження ДНК - один із основних механізмів, що впливає на старіння. Стовбурові клітини втрачають здатність підтримувати і відновлювати тканини. Препарат підтримує стовбурові клітини в кістковій тканині, дозволяючи їм працювати належним чином.

Відео дня

Як показали експерименти, золедронат уповільнював настання старості у пацієнтів з остеопорозом. Приблизно у 50% людей старше 75 років одночасно три і більше хвороби. До них належать серцево-судинні, інфекційні захворювання, м'язова слабкість і остеопороз. Вчені сподіваються, що препарат допоможе вилікувати, запобігти або "відкласти" прихід хвороб. Можливо, він навіть дозволить поліпшити результат для хворих на рак.

Як повідомляв "Обозреватель", опубліковані поради лікарів із різних країн, як продовжити молодість.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки