МоваЯзык

/ Новини медицини

Жінки не можуть схуднути через гормони

Американські вчені визначили, що у жінок і чоловіків гормони, що відповідають за фізичну активність і витрату енергії, працюють по-різному.

Так гормон, який запускає зміни в харчовій поведінці, у чоловіків також сприяє збільшенню фізичної активності і витрати енергії, а у жінок не виконує цих функцій. Саме тому дієти і вправи виявляються менш ефективними для представниць слабкої статі, передає "Вокруг света".

В експериментах на мишах обох статей фахівцям в області харчування вдалося вилікувати страждаючих від ожиріння самців, але не самок. Вчені показали, що медикаменти, призначені для зниження ваги, по-різному діють у чоловічих і жіночих особин.

Дослідники стимулювали вироблення у гризунів складної речовини - прогормона проопіомеланокортина, який запускає в організмі процеси, що призводять до втрати зайвих кілограмів. З'ясувалося, що вплив цього прогормона на мозок жіночих особин обмежується тільки регулюванням апетиту і не запускає зміну фізичної активності і підвищену витрату енергії, як у самців.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені знайшли причину ожиріння дорослих у важкому дитинстві.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини