МоваЯзык

/ Новини медицини

На Землю звалилася потужна магнітна буря: як врятуватися

У неділю, 5 травня, очікується сильна магнітна буря, що може негативно позначитися на самопочутті деяких людей.

Так, згідно з календарем магнітних бур на місяць, ця геомагнітна активність є першою сильною та однією з найбільш небезпечних у травні-2019.

Відзначається, що буря триватиме день. Найпоширенішим впливом явища на метеочутливих людей є швидка стомлюваність і головні болі.

Ілюстрація. Магнітна буря

Ілюстрація. Магнітна буря. Джерело: geocenter.info

geocenter.info

В емоційному плані може спостерігатися підвищена дратівливість і загальний депресивний стан.

Особливу небезпеку магнітна буря може створювати для тих, хто страждає гіпертонією і захворюваннями серцево-судинної системи – вона може спровокувати загострення основного захворювання.

Частими симптомами також є:

  • різні порушення сну, сонливість або безсоння;

  • дратівливість;

  • раптове погіршення самопочуття;

  • апатія, неуважність уваги.

Поліпшити самопочуття, зокрема, емоційне, допоможе суворе дотримання режиму дня, повноцінний відпочинок, збалансоване харчування, перебування на свіжому повітрі та позитивні емоції.

Крім того, лікарі рекомендують у дні магнітних бур уникати переїдання – воно підвищує навантаження на серцево-судинну систему.

Магнітні бурі – вид геомагнітної активності. Вони викликаються надходженням в околиці Землі збурених потоків сонячного вітру і їх взаємодією з магнітосферою Землі.

Нагадаємо, нещодавно психологи з Університету штату Айова розкрили секрет підняття настрою, для якого потрібно всього лише 12 хвилин.

Як писав OBOZREVATEL, у період магнітних бур ризики для здоров'я людей значно підвищуються. Особливо вразливі в ці дні центральна нервова та серцево-судинна системи.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

3
Коментарі
13
2
Смішно
27
Цікаво
10
Сумно
4
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини