МоваЯзык

/ Новини медицини

Знайдено спосіб лікування генетичних захворювань

Генна терапія показала перспективу в лікуванні спадкових генетичних захворювань. Вчені навчилися замінювати "поганий" ген здоровим.

Британські вчені в результаті досліджень на мишах "редагували" гени за допомогою доставки здорового гена в необхідну точку дезактивованим вірусом, повідомляє Мedicalxpress. Позитивний результат від підміни хворих генів зберігався від півроку (в більш ранніх випробуваннях результат не затримувався довше двох-шести тижнів).

"Ми показали довгостроковий ефект від заміни "поганого" гена в разі дефіциту альфа-1-антитрипсину (найбільш поширена форма успадкованої емфіземи). Зараз ми застосовуємо цю методику до гемофілії, генетичному станом, при якому кров не згущується належним чином", - зазначив професор Девід Т. Куріель.

В результаті наукової роботи вченим вдалося вилікувати хворих мишей, і до кінця експерименту позитивна динаміка зберігалася.

Поки медики мають намір продовжити роботу з гризунами для вивчення нових можливостей і невиявленних побічних реакцій. Тому клінічні випробування ще не почалися.

Також читайте на "МедОбозе" про новий спосіб позбутися від мігрені .

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини