Рятує? Знайдено зв'язок між зайвою вагою і раком

15,4 т.
Знайдено зв'язок між зайвою вагою і раком

Повні жінки середнього віку не так часто хворіють на рак грудей, ніж їх худі однолітки.

Такі спостереження оприлюднили дослідники з США у журналі JAMA Oncology, передає Life.

Фахівці спостерігали за 758 592 жінками від 18 до 54 років. У середньому вчені аналізували їх здоров'я протягом 9,3 року.

З'ясувалося, що зв'язок між зайвою вагою і злоякісними пухлинами все ж існує: жінки із зайвою вагою менше піддаються хворобі. При цьому худі захворювали раком грудей на 10-20% разів частіше.

Відзначається, що жирова тканина може знижувати синтез естрогену в яєчниках, що зменшує розвиток захворювання до віку настання менопаузи.

Відео дня

При цьому вчені все ж порадили не кидатися до холодильника, щоб захиститися від раку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, препарати, що пригнічують білки, допоможуть запобігти раку грудей у жінок з високою схильністю до захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки