МоваЯзык

/ Онкологія

Рак вбиває Україну: онколог назвала групи ризику

Одна з найбільших груп онкоризику в Україні – жертви Чорнобильської катастрофи. Крім того, під загрозою люди, для яких рак – це професійне захворювання.

Про це в ефірі ObozTV розповіла завідуюча відділенням малоінвазивної хірургії в Київському онкологічному центрі Катерина Харченко. Вона також перерахувала інші групи ризику, які більше за інших схильні до онкологічних захворювань.

"Це особи з передраковою патологією. Наприклад, дівчата, у яких є дисплазія шийки матки, яка відноситься до передраковій проблеми, безумовно повинні лікуватися. Тому що для них набагато вище ризик захворіти на рак шийки матки", – уточнила Харченко.

Крім того, впевнена вона, в групі ризику особи, у яких обтяжена спадковість – тобто, хтось в родині хворів онкологією. А також особи з ендокринною патологією.

"Ну і звичайно ж це пацієнти, які мають зв'язок з канцерогенними факторами. Це все науково доведені ризики онкології. Всі перераховані вище фактори тільки підвищують можливість захворіти", – підвела підсумок лікар.

Раніше OBOZREVATEL попереджав:

Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком дивіться щодня по буднях о 17:30 на ObozTV.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
18
0
Смішно
0
Цікаво
17
Сумно
2
Треш

Блоги медицини