Як потрібно спати, щоб не боліла спина

118,2 т.
Як потрібно спати, щоб не боліла спина

Якщо вранці вас турбує біль у спині, швидше за все справа в позі, в якій ви спите.

Але все можна виправити, змінивши звичне положення на корисне.

MEDOBOZ підготував для вас кілька варіантів поз для сну, за які ваша спина буде вам вдячна.

На боці з подушкою між колінами

Ляжте на бік і помістіть подушку між колін. Якщо між вашою талією і матрацом є просвіт, підкладіть також невелику подушку і між ними.

У цій позі подушки будуть підтримувати стегна і допоможуть хребту залишатися рівним без додаткового напруження м'язів.

Відео дня

На боці в положенні ембріона

Спробуйте поспати в положенні ембріона: переверніться на бік, підтягніть коліна до грудей і акуратно нахиліть торс до колін. Не забудьте періодично міняти сторону.

У такій позі знімаються зажими в хребті і розслабляються м'язи. А ще "ембріон" допоможе зменшити больові відчуття при грижі міжхребцевих дисків.

На животі з подушкою під пупком

Спати на животі шкідливо для спини. Але якщо підкласти під живіт подушку, шкода анулюється. Адже подушка під тазом і нижньою частиною живота попереджає появу прогину в попереку і знімає навантаження зі спини.

Така поза допоможе зняти біль і втому з попереку, а також допоможе запобігти її появы у людей з травмами і деформацією куприка.

І ще одна порада: зверніть увагу на подушку, на якій ви спите, адже неправильна може бути причиною появи головних болів і частих запаморочень. Правильна подушка не повинна бути жорсткою або занадто м'якою. В ідеалі, лежачи на подушці, шийний і грудний відділ хребта повинні утворювати в рівну лінію.

Також читайте на MEDOBOZ , як потрібно спати, щоб нарешті виспатися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки