МоваЯзык

/ Педіатрія

Вчені з'ясували, як канікули шкодять дитячому здоров'ю

Діти все більше вільного від навчання часу проводять не на вулиці, а вдома - за гаджетами і переглядом телевізора. У підсумку, у вересні повертаються у школу з надмірною вагою.

Про це повідомляє видання Daily Mail, розповідаючи про дослідження, проведене благодійною організацією UK Health.

Вчені говорять, що фізична підготовка дітей значно знижується протягом шкільних канікул.

Під час дослідження вчені відстежували вагу та фізичну підготовку понад 400 дітей у віці дев'яти і десяти років у 13 початкових школах на північному заході Англії протягом 13-місячного періоду.

У результаті з'ясувалося, що протягом навчального року у дітей збільшується фізична підготовка, а індекс маси тіла - падає. Однак під час літніх канікул всі результати знищуються - у вересні діти повертаються до школи з надмірною вагою і зниженою фізичною формою.

Вчені зазначають, що все виною мала активність дітей під час відпочинку - вони все більше часу проводять вдома за переглядом телевізора або грою у гаджети. Експерти попереджають, що такі ліниві літні канікули можуть мати серйозний довгостроковий вплив на здоров'я, підвищуючи ризик ожиріння, діабету і серцевих захворювань.

"Неактивне проведення часу дитини створює небезпечний прецедент на декількох рівнях. Крім того, що це тягне за собою порушення фізичного розвитку, відсутність зосередженості та більш низькі оцінки, неактивне дитинство означає, що людина стикається з набагато більш високим ризиком смертельних захворювань, таких як серцеві захворювання, рак і діабет другого типу в більш пізньому віці", - коментує результати керівник дослідження доктор Стівен Манн.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", названі 8 простих хитрощів, які допоможуть не зіпсувати пікнік з дітьми.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини