Вчені виявили ген, який допоможе лікувати депресію

9,3 т.
Вчені виявили ген, який допоможе лікувати депресію

Вчені виявили ген у центрі винагороди мозку, який може викликати депресію. Це відкриття дає можливість розробити нові методи лікування поширеного психічного розладу.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Вчені з Університету Меріленда виявили, що ген під назвою Slc6a15 в центрі заохочення мозку може бути причиною розвитку депресії. Більше того, з його допомогою можна або посилити неспокій, або захистити когось від стресу. Для цього достатньо змінювати вираженість Slc6a15 у мозку.

Дослідження вчених базувалися на результатах попередніх досліджень, які показали зв'язок між цим геном і депресією у ділянці мозку, яка контролює емоції і пам'ять. Саме ця зона є основною у справі дослідження депресії.

Відео дня

"Це дослідження показує нам, що дійсно усі ділянки мозку сприяють депресії. Ми не можемо розглядати мозок як єдиний орган, оскільки він дуже гетерогенний, нам потрібно жити в уразливих нейронах і знаходити способи їх лікування. Сподіваюся, це дослідження допоможе нам придумати фармакологічні засоби, які можуть змінити рівні цього гена для лікування людей із депресією", - прокоментувала результати автор дослідження доктор Мері Кей Лобо.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", терапевт розповіла, як правильно підбирати музику для лікування проблем зі здоров'ям.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки