МоваЯзык

/ Психологія

Знижує стрес: Супрун розповіла, що корисно для здоров'я

Дотики і обійми корисні для здоров'я і можуть знизити біль і поліпшити настрій.

Як написала у своєму Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, тенденція остраху дотиків, як порушення особистого простору, може негативно позначитися на здоров'ї.

"Ця своєрідна заборона на фізичний дотик сильно впливає на відчуття соціальної залученості. Одне з досліджень показало, що звичайний дотик може зменшити відчуття виключення та покращити настрій. А в деяких випадках - навіть зменшити відчуття болю. Це відбувається завдяки тому, що в нашому тілі знаходиться безліч рецепторів, стимулювання яких з допомогою дотику чи обіймів, сприяє уповільненню пульсу та зменшенню тиску", - пояснила вона.

За словами Супрун, фізичний дотик може впливати на вивільнення гормону стресу - кортизолу, зменшувати стрес і тривожність.

"Тому одна корисна рекомендація - за можливості проявляйте свої почуття з допомогою дотиків. Це не означає, що потрібно почати обійматись та торкатись всіх навколо. Звісно, треба обов’язково поважати особистий простір інших або ж час від часу знаходити можливість побути наодинці з собою. Головне, щоб все відбувалося збалансовано", - резюмувала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Уляна Супрун заявила, що музика є одним з видів терапії.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
2
Коментарі
0
2
Смішно
5
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини